Ostatní služby

pic_5

VIP Garance je služba, která se vám opravdu vyplatí!

Co je VIP Garance? VIP Garance Vám zajišťuje jedinečnou úsporu peněz při ztrátě nebo
náhodném poškození Vašich brýlí. Např. ulomení stranice brýlí, poškrábání skla
či kompletního rozbití brýlí.

Díky službě VIP Garance můžete získat tyto výhody:
70% slevu při náhodném poškození
50% slevu při ztrátě brýlí

pic_5

Odborné vyšetření zraku

Chcete si nechat zkontrolovat zrak, ale nechce se vám trávit čas v čekárně očního lékaře?

Nechte si zrak zkontrolovat u nás! V našich moderně vybavených provozovnách na vás čekají vyškolení specialisté.

A pokud si rovnou vyberete brýle, máte vyšetření zdarma!

pic_5

Další produkty a služby

K vybraným dioptrickým a slunečním brýlím je v provozovnách FOKUS optik připraveno velké množství nezbytných doplňků. Pěkné brýle patří do pěkného pouzdra, kvalitní skla zaslouží čištění kvalitními a speciálně pro ně připravenými spreji a mikroutěrkami. Ke kontaktním čočkám je NUTNÉ používat jen specialistou doporučené roztoky, pouzdra a zvlhčovače.

Samozřejmostí je také široká nabídka služeb na každé pobočce FOKUS optik: nové brýle pro vás připravíme podle lékařského předpisu, podle vašich vlastních vyhovujících brýlí, nebo vám zrak změříme přímo na provozovně. Pokud se rozhodnete pro brýle ve FOKUS optik, měření zraku máte zdarma! Ve FOKUS optik o váš zrak pečují přední odborníci a nejinak je tomu v aplikačních střediscích, kde coby odborní poradci působí špičkoví oftalmologové.

5 minut PRO VAŠE OČI

Říká se, že i malý okamžik může změnit život. To nás inspirovalo k tomu vyrazit za vámi! Stačí si najít pět minut času, zajít na některou z desítek zastávek našeho FOKUS optik týmu a nechat si ZDARMA zkontrolovat zrak.

Zrak je bez jakýchkoliv pochybností nejdůležitějším lidským smyslem – až 80 % informací o okolním světě získáváme právě prostřednictvím zraku. Dioptrické brýle přitom nosí na 6 milionů Čechů.  Řada lidí si navíc fakt, že by potřebovali korigovat zrak, vůbec neuvědomuje.

Setkáváme se s tím, že lidé si pořizují brýle například na čtení v lékárnách nebo supermarketech, aniž by navštívili odborníka. Jen ten však dokáže přesně určit, jakou dioptrickou korekci daný člověk potřebuje a doporučit mu brýle opravdu na míru. V opačném případě hrozí vážné poškození zraku, které je bohužel nevratné.

Více informací ZDE