Kontaktní čočky

Vývoj v oblasti kontaktních čoček, které se staly oblíbeným ekvivalentem k dioptrickým brýlím, jde neustále kupředu. Nové materiály zaručují očím naprosté pohodlí a jednoduchost používání. Kontaktní čočky se pak nosí s plánovanou měsíční či čtrnáctidenní výměnou nebo jednodenní, dle potřeb nositele. Materiály používané k jejich výrobě zaručují pohodlí, výbornou snášenlivost a rychlou adaptaci oka na přítomnost kontaktních čoček.

Aplikace jednodenních kontaktních čoček
Aplikace mesíčních kontaktních čoček
 

 

pic_5

SWITCH Joy 1 Day

Nové silikon hydrogelové čočky SWITCH® Joy 1 Day poskytují skvělé vidění a prodyšnost pro kyslík! Zaručují také bělejší vzhled očí a to díky technologii WetLock™! Design čoček usnadní i lepší manipulaci. Čočka má tenký a zaoblený okraj, který přináší novou úroveň při použití kontaktních čoček. Asférická optika zaručí zrakovou pohodu oproti sférickému provedení kontaktních čoček. UV Filtr.
Objednat

pic_5

SWITCH Joy 1 Day Multifocal

Nové silikon hydrogelové čočky SWITCH® Joy 1 Day Multifocal poskytují skvělé vidění a prodyšnost pro kyslík! Navíc díky asférické ploše a oblému okraji je čočka v optimálním pohybu na oku. Plně progresiní optická zóna zaručuje plynulý přechod. Design s centrální zónou do blízka zaručuje jednoduchou aplikaci. Dvě možné Adice. Široké stabilní zóny do dálky a blízka. UV Filtr.
Objednat

pic_5

SWITCH Joy 1 Day Toric

Nové silikon hydrogelové čočky SWITCH® Joy 1 Day Toric poskytují skvělé vidění a prodyšnost pro kyslík! Navíc díky optimálnímu pohybu na okuzaručuje skvělou zrakovou ostrost. Snadná manipulace. UV Filtr.
Objednat

pic_5

SWITCH Joy Monthly

Nové silikon hydrogelové čočky SWITCH® Joy Monthly poskytují skvělé vidění a prodyšnost pro kyslík! Zaručují také bělejší vzhled očí a to díky technologii WetLock™! Design čoček usnadní i lepší manipulaci. Čočka má tenký a zaoblený okraj, který přináší novou úroveň při použití kontaktních čoček. Asférická optika zaručí zrakovou pohodu oproti sférickému provedení kontaktních čoček. UV Filtr.
Objednat

pic_5

SWITCH Joy Monthly Multifocal

Nové silikon hydrogelové čočky SWITCH® Joy Multifocal poskytují skvělé vidění a prodyšnost pro kyslík! Zaručují také bělejší vzhled očí a to díky technologii WetLock™! multifokální design s centrální zónou do blízka a dvě hodnoty addice Design čoček tak usnadní i lepší manipulaci. Čočka má tenký a zaoblený okraj, který přináší novou úroveň při použití kontaktních čoček. UV Filtr.
Objednat

pic_5

SWITCH Joy Monthly Toric

Nové silikon hydrogelové čočky SWITCH® Joy Toric poskytují skvělé vidění a prodyšnost pro kyslík! Zaručují také bělejší vzhled očí a to díky technologii WetLock™! Design čoček usnadní i lepší manipulaci.. Čočka se vyznačuje optimalizovaným torickým designem, má zaoblené okraje, UV filtr.
Objednat

pic_5

SWITCH Once

Jednodenní silikon hydrogelové kontaktní čočky SWITCH Once se vyznačují optimálním poměrem užitných vlastností, jako je vysoký obsah vody, vysoká propustnost pro kyslík a jemný, velmi flexibilní materiál. Díky tomu je jejich používání velmi pohodlné. Kontaktní čočky SWITCH Once si velmi dobře drží tvar a proto také manipulace s čočkou při nasazování na oko a vyjímání z oka je velmi snadná.
Objednat

pic_5

SWITCH Evolve+

14 -ti denní silikon hydrogelové kontaktní čočky SWITCH Evolve + nabízí dlouhodobé pohodlné a bezpečné užívání, vysokou propustnost pro kyslík a jemný, velmi flexibilní materiál, který zaručí snadnou manipulaci. Kontaktní čočky SWITCH Evolve + přicházejí také s vylepšeným UV Filtrem, který dokáže blokovat více jak 90% záření UVA a 99% UVB. Použitý materiál spolu s vyšším obsahem vody zajišťuje u kontaktních čoček Switch Evolve + jejich snadné používání a vysoké pohodlí. Převedení stávajících uživatelů kontaktních čoček Switch Evolve na nové Switch Evolve + je velmi jednoduché.
Objednat

pic_5

SWITCH Evolve+ Toric

14-ti denní silikon hydrogelové kontaktní čočky SWITCH Evolve + TORIC nabízí dlouhodobé pohodlné a bezpečné užívání, vysokou propustnost pro kyslík a jemný, velmi flexibilní materiál, který zaručí snadnou manipulaci. Kontaktní čočky SWITCH Evolve + TORIC přicházejí také s vylepšeným UV Filtrem, který dokáže blokovat více jak 90% záření UVA a 99% UVB. Použitý materiál spolu s vyšším obsahem vody zajišťuje u kontaktních čoček Switch Evolve + TORIC jejich snadné používání a vysoké pohodlí. Převedení stávajících uživatelů kontaktních čoček Switch Evolve TORIC na nové Switch Evolve + TORIC je velmi jednoduché.
Objednat

pic_5

SWITCH Comfort 1 day

SWITCH Comfort 1 Day je jednodenní kontaktní čočka z hydrogelového materiálu, vyznačující se vysokým obsahem vody a nízkým modulem pružnosti. Tento materiál umožňuje vysokou prostupnost kyslíku a zároveň se dokáže díky jemnější a pružnější struktuře lépe přizpůsobit tvaru oka. Díky tomu zaručuje pohodlné nošení po celý den.
Objednat

pic_5

SWITCH Comfort

SWITCH Comfort je měsíční hydrogelová čočka pro denní nošení určená nejen pro nositele s citlivým či suchým okem. Je vhodná i pro uživatele PC a pro pobyt v klimatizovaných místnostech. Je ale také výbornou volbou pro všechny, kdo hledají pohodlné kontaktní čočky pro celý den. Díky výjímečné schopnosti vázat vodu zajišťuje čočka SWITCH Comfort vysokou hydrataci oka.Tyto čočky před usnutím vyjměte, vyčistěte a uložte do pouzdra s doporučeným čisticím roztokem.
Objednat

pic_5

SWITCH Premier

SWITCH Premier je měsíční silikonhydrogelová kontaktní čočka, tzn. čočka z nejnovějšího typu materiálu vysoce propustného pro kyslík. Jedinečný materiál umožňuje díky vysoké propustnosti pro kyslík pohodlné a zdravé nošení po celý den, případně i během noci.Všichni nositelé SWITCH Premier oceňují velmi precizní vidění, které umožňuje asferický design přední plochy čočky.Pokud oční specialista nedovolí jinak, čočky před usnutím vyjměte, vyčistěte a uložte do pouzdra s doporučeným čisticím roztokem.
Objednat

pic_5

SWITCH Premier Toric

SWITCH Premier Toric je měsíční silikonhydrogelová čočka určená pro korekci astigmatismu, umožňující vyšší kvalitu vidění pro oční vadu s výší astigmatismu od hodnoty 0,75 D cylindru výše. Asferický design přední plochy zaručuje velmi precizní vidění, což ocení především řidiči a sportovci. Jedinečný materiál umožňuje díky vysoké propustnosti pro kyslík pohodlné a zdravé nošení po celý den. Čočka je určená k dennímu nošení a příležitostnému přespání, nikoli ke kontinuálnímu nošení. Stabilizační oblast má hlavní vliv na celkové postavení čočky na oku - zajišťuje ostré a neměnné vidění, přičemž není ovlivněna dioptrickou hodnotou. Pokud oční specialista nedovolí jinak, čočky před usnutím vyjměte, vyčistěte a uložte do pouzdra s doporučeným čisticím roztokem.
Objednat