5 minut PRO VAŠE OČI

Úspěšná roadshow 5 minut pro vaše oči pokračuje!

Desítky zastávek, téměř 3.000 vyšetření zraku zdarma. U dvou třetin návštěvníků naší roadshow "5 minut pro vaše oči" ukázala kontrola zraku nutnost dioptrické korekce. Tímto bychom jim všem chtěli poděkovat za zodpovědný přístup a zároveň vám oznámit, že nás dosavadní průběh této smysluplné akce motivoval k pokračování. Proto 23. 6. opět vyjíždíme za vámi a nabízíme vám vyšetření zraku zcela zdarma!
Zrak je bez jakýchkoliv pochybností nejdůležitějším lidským smyslem – až 80 % informací o okolním světě získáváme právě prostřednictvím zraku. Dioptrické brýle přitom nosí na 6 milionů Čechů.  Řada lidí si navíc fakt, že by potřebovali korigovat zrak, vůbec neuvědomuje.

Setkáváme se s tím, že lidé si pořizují brýle například na čtení v lékárnách nebo supermarketech, aniž by navštívili odborníka. Jen ten však dokáže přesně určit, jakou dioptrickou korekci daný člověk potřebuje a doporučit mu brýle opravdu na míru. V opačném případě hrozí vážné poškození zraku, které je bohužel nevratné. Během našich kontrol jsme objevili celou řadu případů, kdy lidé používali neodpovídající korekci, nejčastěji právě z těchto důvodů. 

Nemálo lidí navíc netuší, že by dioptrickou korekci potřebovali, což vede například k bolestem hlavy a přetěžování očí. Problém se ještě zvětšuje v momentě, kdy takový člověk usedá za volant – podle statistik bylo alarmujících 40 % řidičů na prohlídce zraku před více než pěti lety, 8 % všech řidičů, tedy přibližně půl milionu lidí, by kvůli své oční vadě vůbec nemělo usednout za volant a představuje tak vážné nebezpečí pro sebe, své blízké i své okolí. Proto ještě jednou děkujeme tisícům zodpovědných návštěvníků naší roadshow a doufáme, že se k nim připojíte i vy! Navštivte nás a nechte si zkontrolovat zrak! Vyšetření pomocí profesionálního autorefraktometru je zcela zdarma a bezbolestné. Díky jedné krátké návštěvě získáte komplexní informaci o tom, zda vaše oči nepotřebují pomoct a naši odborníci vám ochotně poradí, jak případné problémy řešit.

Věnujte svým očím 5 minut, určitě se vám odmění!