Říká se, že i malý okamžik může změnit život.
To nás inspirovalo k tomu vyrazit za vámi! Stačí si najít pět minut času, zajít na některou z desítek zastávek našeho FOKUS optik týmu a nechat si ZDARMA zkontrolovat zrak.


Zrak je bez jakýchkoliv pochybností nejdůležitějším lidským smyslem – až 80 % informací o okolním světě získáváme právě prostřednictvím zraku. Dioptrické brýle přitom nosí na 6 milionů Čechů.  Řada lidí si navíc fakt, že by potřebovali korigovat zrak, vůbec neuvědomuje.

Setkáváme se s tím, že lidé si pořizují brýle například na čtení v lékárnách nebo supermarketech, aniž by navštívili odborníka. Jen ten však dokáže přesně určit, jakou dioptrickou korekci daný člověk potřebuje a doporučit mu brýle opravdu na míru. V opačném případě hrozí vážné poškození zraku, které je bohužel nevratné.

Nemálo lidí navíc netuší, že by dioptrickou korekci potřebovali, což vede například k bolestem hlavy a přetěžování očí. Problém se ještě zvětšuje v momentě, kdy takový člověk usedá za volant – podle statistik bylo alarmujících 40 % řidičů na prohlídce zraku před více než pěti lety, 8 % všech řidičů, tedy přibližně půl milionu lidí, by kvůli své oční vadě vůbec nemělo usednout za volant a představuje tak vážné nebezpečí pro sebe, své blízké i své okolí.


A právě proto jedeme za vámi. Navštivte nás a nechte si zkontrolovat zrak! Vyšetření pomocí profesionálního autorefraktometru je zcela zdarma a bezbolestné. Díky jedné krátké návštěvě získáte komplexní informaci o tom, zda vaše oči nepotřebují pomoct a naši odborníci vám ochotně poradí, jak případné problémy řešit.

Věnujte svým očím 5 minut, určitě se vám odmění!