Dioptrické brýle

V nabídce společnosti FOKUS optik nechybí široký výběr cenově zajímavého a pro českého zákazníka snadno dostupného zboží. FOKUS optik může náročnějším zákazníkům nabídnout módní hity od luxusních značek, jako jsou Gucci, Bvlgari, Dolce&Gabbana, Dior, Prada, Hugo Boss, Bogner, nebo od velmi oblíbených fashion značek jako Versace, Max Mara, Emporio Armani, Ray Ban, Vogue, Boss Orange, nebo Tommy Hilfiger či Carrera.

pic_5

Dioptrické brýle
CARRERA

Inovace pro vaše špičkové výkony - pro sport i volný čas. V roce 1956 získala společnost Carrera svůj název po nejdelším, nejrychlejším a nejnebezpečnějším závodě světa. Od té doby přinesla Carrera řadu nových technologií i designerských inovací. Přesvědčete se na vlastní oči!

Více

pic_5

Dioptrické brýle
POLAROID

První dioptrické brýle byly vyrobeny v roce 1935 a o dva roky později byla založena americká firma Polaroid Evewear. Postupem času se stala špičkou v oblasti výroby polarizovaných čoček, které redukují oslnění a umožňují ostřejší a komfortnější vidění.

Více

pic_5

Brýlové čočky pro řízení.
Dojeďte do cíle bezpečně a bez stresu.

Zaručují vynikající komfort nositele a větší bezpečí na silnici. Brýlové čočky ZEISS DriveSafe jsou speciálně optimalizovány pro řízení. Díky těmto čočkám uvidíte lépe za tmy i za špatného počasí, ochrání vaše oči před odrazy světla a zaostříte díky nim mnohem snadněji a na mnohem více věcí – rychle a opakovaně.

Více

pic_5

Sluneční brýlové čočky pro sport.
Ochrana očí spolu s ostrým viděním až na okraj čočky.

Chcete-li si při sportování dopřát ničím nerušené vidění, potřebujete brýle, které vyhoví mnoha různým požadavkům. Sluneční brýlové čočky ZEISS pro sport jsou lehké a odolné, s intenzitou ztmavení přesahující 80 % a volitelnou povrchovou úpravou pro ochranu před prachem a poškrábáním, to vše při maximálním přizpůsobení vašim očím.

Více

pic_5

Digitální brýlové čočky.
Skoncujte s únavou očí způsobenou digitálními zařízeními.

Zaměřeny na moderní život. Brýlové čočky ZEISS Digital vám přinesou zcela nový pohled na váš chytrý telefon, tablet či televizi. Ideální pomůcka pro uživatele digitálních zařízení. Vaše oči vám budou vděčné.

Více

pic_5

Řiďte bezpečně.
nechte své oči odpočívat bez ohledu na denní či noční dobu.

Téměř každý druhý řidič se cítí omezován odlesky světla při řízení.
Brýlové čočky EyeDrive® s technologií Reflect Control jsou ideální pro každého, kdo tráví mnoho času na silnici.

Více